Bądź na bieżąco

Strona główna PPM i serwis Ogłoszeń PPM są funkcjonalnie połączonymi dwoma rożnymi blogami. W związku z tym nie było możliwym ustawienie kanału powiadomień (Atom-RSS, e-mail), który obejmowałby obie części. Obecnie prowadzimy testy dodatkowego systemu powiadomień dla "PPM Ogłoszenia".

Atom-RSS
Zachęcamy do skorzystania z kanału Atom (dawny RSS), dzięki któremu powiadomienia o nowych postach i komentarzach otrzymają Państwo automatycznie!

Szczegółowe instrukcje, w jaki sposób umieścić powiadomienia w widocznym miejscu okna przeglądarki internetowej dostępne są na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Powiadomienia e-mail
Aby otrzymywać poranne zestawienie wiadomości PPM z ubiegłego dnia wystarczy podać własny adres elektronicznej w stosownym polu po prawej stronie, a następnie potwierdzić subskrypcję korzystając z linka w automatycznie generowanej wiadomości (powiadomienia e-mail) .

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam, a czy można otrzymywać na e-mail informacje tylko z jednej kategorii? (np. prawa człowieka). Pozdrawiam, MG

MJM pisze...

Ani w instrumentach newslettera, ani newsfeeda takiej możliwości nie widzę, ale pomysł wydaje mi się bardzo interesujący i postaram się o takie rozwiązanie...

Dziękuję za pytanie/sugestię!